Organisatie en bestuur

Dagelijks bestuur  
Voorzitter Ronald Verhaaf Voorzitter@hvhuissen.nl
Secretaris Monika Willems Huissen@handbal.nl – 026-3794331
Penningmeester Vacant penningmeester@hvhuissen.nl
Algemeen bestuur  
Technisch Manager Vacant
Vrijwilligerscoördinator Linda Mekkelholt en Laura Huberts Vrijwilligers@hvhuissen.nl 
Sponsoring Guido Lambriks sponsoring@hvhuissen.nl
Jeugdvoorzitter John Roelofs en Henk Vermeulen Jeugdvoorzitter@hvhuissen.nl
Jeugdsecretaris Vacant
Notulist Vacant
Communicatie Vacant communicatie@hvhuissen.nl
Algemeen bestuurslid Kevin Engelen
Overige functionarissen  
Ledenadministratie Iwan Zwartkruis Ledenadministratie@hvhuissen.nl
Scheidsrechtercoördinator Vacant
Wedstrijdsecretariaat Frank Postelmans
Activiteitencommissie Dianne Peters
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn